Funkcje systemu naviman

 • 1.Lokalizacja GPS

  Nie masz pewności czym zajmuje się twój pracownik w trakcie pracy? Chcesz zweryfikować czas pracy lub kilometry przejechane w dni tygodnia lub weekendy? Monitoring Pojazdów odbywa się z odświeżaniem pozycji pojazdu na mapie w przedziale od 20 do 50 sekund.

 • 2.Archiwizacja

  Za pomocą przejrzystej platformy do monitoringu GPS w łatwy sposób masz dostęp do historii przebytych tras i parametrów monitorowanych w pojeździe. System pozwala eksportować dane archiwalne na dyski zewnętrzne, więc twoje dane będą zawsze pod ręką nawet sprzed kilku lat wstecz.

 • 3.Ewidencja postojów i punktów odwiedzin

  Rejestracja czasu pracy na nowym poziomie, procesy monitorowania floty zostają rozszerzone o możliwość naniesienia na mapę punktów, które pojazd ma za zadanie odwiedzić. Raport dedykowany pozwala na ewidencję ilości i długości postojów w danych punktach. Funkcję tą można również wykorzystać do kontroli obszarów, w których kierowcy nie powinni przebywać.

 • 4.Budowa Kartotek pojazdów i pracowników

  W systemie NAVIMAN klient ma możliwość stworzenia kompletnych kartotek pojazdów i pracowników. W jednym miejscu mamy skupione najważniejsze informację oraz wskanowane istotne dokumenty. Dzięki takim funkcjom, zarządzanie pojazdami jest jeszcze bardziej zorganizowane.

 • 5.Terminarz

  Monitoring Floty to nie tylko pojazdy, wszelkie procesy związane z zarządzaniem flotą i kontrola pracowników z systemem NAVIMAN stają się zautomatyzowane. Prosty i intuicyjny interfejs pozwala na wprowadzenie terminów spraw związanych z pojazdami i pracownikami. Program działający w tle przypomni Ci o wymianie oleju, zrobieniu badań technicznych czy np. zbliżającemu się terminowi - badań psychotechnicznych pracownika.

 • 6.Karta Drogowa

  Karta Drogowa to idealne narzędzie do ewidencji przebiegów oraz przebytych tras. Jest dopasowana do wymagań ustawowych związanych z odliczaniem podatku VAT od pojazdów służbowych. Rejestracja czasu pracy w szybki sposób jest gotowa do wydruku lub eksportu do Excela.

 • 7.Punkty przekroczenia granic (MiLoG)Nowość!

  Po wprowadzeniu ustawy milog jest to narzędzie analizujące ilość czasu spędzonego w danym kraju przez poszczególnych kierowców. Dzięki tej funkcji dział księgowy dostaje pełne informacje na temat pracownika aby rozliczyć delegacje. Raport współpracuje z programami 4Trans oraz Tachospeed. To skuteczny rejestrator czasu pracy i łatwe narzędzie do detekcji przekroczenia granicy kraju.

 • 8.Tachograf ON-LINENOWOŚĆ!

  Monitoring Ciężarówek z większymi możliwościami. Dzięki zastosowaniu modułu PRO-TACHO w prosty i wygodny sposób możesz sczytać dane z Karty Kierowcy, sczytać Tachograf oraz masz informację, który kierowca jest w danym momencie zalogowany do tachografu. Zdalne sczytywanie danych od tej pory to sama przyjemność. Nie musisz ściągać specjalnie auta na bazę. Koniec z uciążliwym i pracochłonnym sczytywaniem danych bezpośrednio w aucie. Pobieranie danych tachografu poprzez nasz system to konkretna oszczędność. Format w jakim otrzymujesz dane to pliki ddd

 • 9.Czas pracy kierowców z Tachografu

  Nasze urządzenia na bieżąco rejestrują dane o czasie pracy kierowców zalogowanych do Tachografów. Dzięki temu spedytor ma aktualny podgląd na ilość godzin spędzonych podczas jazdy lub odpoczynku. Program został również dostosowany aby kontrolował cykl tygodniowy (56h) i dwutygodniowy (90h).

 • 10.Komunikacja dwukierunkowa

  Monitoring GPS pozwala na wprowadzanie ułatwień w komunikacji z kierowcą. To prosty sposób na dostarczanie informacji o załadunkach i rozładunkach. Dzięki zastosowaniu urządzeń dodatkowych kierowca może drukować oraz skanować dokumenty bezpośrednio z pojazdu. To koniec ery szukania najbliższej stacji aby przefaksować dokumenty.

 • 11.Kontrola Paliwa

  System pozwoli Ci na precyzyjną kontrolę zużywanego paliwa w twoich pojazdach. Wiesz ile było zatankowane i czy doszło do upustu paliwa w twoim pojeździe. Dzięki rozbudowanym raportom system może określić ile pieniędzy wydałeś na paliwo w danym okresie czasu oraz pozwala na kontrolę norm spalania jakie wyznaczasz kierowcom.

 • 12.System ewidencji stacjonarnych zbiorników na paliwo i AdBlue

  Nasze rozwiązania pozwalają na kompletną kontrolę gospodarki paliwowej w Przedsiębiorstwach. Dzięki specjalnemu modułowi NAVIMAN Fuelbox w łatwy sposób kontrolujesz kto i ile litrów pobrał z prywatnej stacji paliwa. Tylko pracownicy uprawnieni do tankowania mogą korzystać ze stacji. W innym przypadku pistolet nie zadziała. To koniec żmudnego zapisywania w zeszycie informacji o pobranym paliwie. Dzięki unikalnym raportom – możesz kontrolować również paliwo pobrane do beczek.

 • 13.Identyfikacja RFID

  Technologia RFID i systemy RCP pozwalają nam monitorować procesy i rzeczy. Tylko od twojej wyobraźni zależy jak ją zastosujemy. Chcesz monitorować czas pracy w swoim zakładzie produkcyjnym? Chcesz wiedzieć kto jeździł danym autem? A może posiadasz firmę instalatorską i obieg elektronarzędzi między instalatorami powoduje, że rzeczy giną? Teraz każdy problem jest do rozwiązania. Idenyfikacja RFID może być również wykorzystana jako kontrola naczep, wiemy pod jaki ciągnik jest podłączona.

 • 14.Elastyczność i Innowacyjność

  Jeżeli masz jakieś wyjątkowe życzenia co do raportów lub innych funkcjonalności platformy GPS to dobrze trafiłeś. Jesteśmy gotowi do działania i po wysłuchaniu potrzeb zaprojektujemy rozwiązania i stworzymy raport na którym Ci zależy. NAVIMAN to nie tylko monitoring pojazdów gps, tworzymy urządzenia specjalne jak np. system umożliwiający monitoring naczep, monitoring zbiorników stacjonarnych lub mobilnych. Gdański Park Naukowo-Technologiczny zapewnia nam niezbędną pomoc w rozwoju, co przekłada się na innowacyjne rozwiązania które mamy do zaoferowania.

Zaufali nam