Partnerzy

 • Gdański Park Naukowo-Technologiczny

  Podstawą rozwoju jest współpraca z najlepszymi partnerami, NAVIMAN innowacyjność produktów oraz nowoczesne zarządzanie czerpie ze współpracy z Gdańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym.

 • Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

  Współpraca z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną pozwala nam na spokojny i przemyślany rozwój. Dzięki wsparciu jakie nam zapewniają, możemy skupić się na podnoszeniu poziomu swoich usług oraz tworzeniu nowych innowacyjnych produktów.

 • Tachospeed

  Połączyliśmy NAVIMAN z systemem Tachospeed, dzięki tej integracji nasz system dostał nową funkcję – analizy czasu pracy kierowców on-line w oparciu o unikalny algorytm Tachospeed! To innowacyjne rozwiązanie dostarcza naszym Klientom raporty i alerty dotyczące norm czasu jazdy, odpoczynków pod kątem rozporządzenia 561/2006.

 • ICT Startup

  ICT Startup to projekt , który ma na celu generowanie innowacyjnych przedsiębiorstw przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny, to właśnie dzięki temu projektowi m.in. powstał NAVIMAN. Dzięki ICT Startup rozwijamy sieci współpracy w ramach klastra ICT.

 • TimoCom

  Zintegrowaliśmy nasz system z największą giełdą transportową w Europie! Od teraz nasi Klienci mogą w wygodny sposób śledzić swoje pojazdy również na mapach TC eMap oraz wygodniej i efektywniej zarządzać zleceniami transportowymi.

 • Trans.eu

  Zintegrowaliśmy NAVIMANA z giełdą Trans.eu. Dzięki integracji nasi Klienci mają dostęp do lokalizacji pojazdów bezpośrednio poprzez platformę trans.eu i mogą w łatwy sposób zarządzać zleceniami transportowymi.

 • ASEKURIA TRANS

  Asekuria Trans jest firmą zajmującą się profesjonalną i kompleksową obsługą przedsiębiorców wykonujących krajowy i międzynarodowy transport drogowy rzeczy i osób. Prowadzimy rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców. Posiadamy aktualne, licencjonowane oprogramowanie, co umożliwia nam rzetelne przygotowanie dokumentacji zgodnie z wymogami PIP oraz ITD.

 • PIUSI

  Firma PIUSI to Włoski potentat dostarczający produkty do pomiaru paliwa. Ich przepływomierze i pomy paliwa idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach i świadczy o tym pozycja na światowym rynku. Nasz zespół doskonale rozumie wymagania Klientów dlatego w swojej ofercie wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości.

 • Thermo Service

  Czołowy pomorski serwis Agregatów Chłodniczych został naszym partnerem! Dzięki wymianie doświadczeń i przeprowadzeniu wspólnych badań, powstał nowy produkt w naszej ofercie. System Kontroli Naczep - jest to rozwiązanie monitorujące poszczególne elementy Naczepy oraz posiada rozbudowany interfejs kontroli Agregatów Chłodniczych

Zaufali nam